Hier staan de oefenwedstijden voor het veldseizoen voorjaar 2024.
tijd | thuis | uit | veld | Scheidsrechter |
14:00 | SKF 5 | Wageningen 6 | 1 | Midweek 2 |
12.30 | Wageningen 7 | SKF 6 | ||
11:00 | Wageningen C4 | SKF C4 | 4 | |
12:00 | Wageningen C5 | SKF C5 | 4 | |
11:00 | SKF D3 | Wageningen D2 | 2 | SKF B1 |
10:00 | SKF D4 | Wageningen D3 | 1 | SKF B1 |
12:00 | SKF D6 | Wageningen D5 | 1 | SKF B2 |
10:00 | Wageningen E7 | SKF E6 | 2a | |
11:00 | Wageningen E8 | SKF E7 | 2a | |
10:00 | Wageningen E9 | SKF E8 | 2b | |
11:00 | Wageningen E10 | SKF E9 | 2b | |
09:30 | SKF F4 | Wageningen F4 | 5 | SKF B3 |
09:30 | SKF F5/F6 (driekamp 4x20 min) | Wageningen F6 | 6 | SKF B4 (2 scheidsrechters) |
tijd | thuis | uit | veld | Scheidsrechter |
Spirit A1 | SKF A1 | |||
Spirit A2 | SKF A2 | |||
19:30 | Telstar A1 | SKF A3 |
tijd | thuis | uit | veld | Scheidsrechter |
Spirit MW 2 | SKF MW 1 |
tijd | thuis | uit | veld | Scheidsrechter |
15:15 | SKF 1 | Sporting Delta 1 | 1 | Jordy Roeleven |
14:00 | SKF 2 | Sporting Delta 2 | 1 | Chris Tempelman |
14:00 | SKF 3 | Dalto/Klaverblad Verzekeringen S4 | 2 | Jens de Jager |
15:15 | SKF 5 | Dalto/Klaverblad Verzekeringen S6 | 2 | SKF 6 |
12:30 | SKF A1 | DeetosSnel A1 | 1 | Daniel van Munster |
11:20 | SKF A2 | DeetosSnel A2 | 1 | Paul Kleijer |
12:30 | SKF A5 | Telstar A2 | 2 | SKF 5 |
10:15 | SKF B1 | Tiel'72 B1 | 1 | Christan van Munster |
10:15 | SKF B2 | Dalto/Klaverblad Verzekeringen B2 | 3 | Janine de Jong |
11:30 | SKF B5 | Dalto B3 | 4 | SKF 3 |
11.30 | SKF C1 | Unitas/Perspectief C1 | 2 | Gerjan van Munster |
10.05 | Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2 | SKF C2 | ||
10:30 | Duko C1 | SKF C3 | ||
10:30 | SKF C6 | Dalto C4 | 4 | SKF A3 |
10:30 | SKF D1 | Unitas/Perspectief D1 | 2 | SKF 1 |
9.00 | Dalto/Klaverblad Verzekeringen D2 | SKF D2 | ||
09.00 | DVO D7 | SKF D5 | ||
09.00 | Dalto/Klaverblad Verzekeringen E1 | SKF E1 | ||
09:00 | Dalto E2 | SKF E2 | ||
09:00 | Dalto E3 | SKF E3 | ||
10:30 | SKF E4 | Dalto E4 | 5 | SKF A4 |
10:30 | SKF E5 | Dalto E5 | 6 | SKF A5 |
10:30 | Telstar F1 | SKF F1 | ||
09:30 | Telstar F2 | SKF F2 | ||
09:00 | Dalto F1 | SKF F3 |
tijd | thuis | uit | veld | Scheidsrechter |
20:00 | SKF MW2 | Spirit MW1 | 1 | Midweek 1 |
tijd | thuis | uit | veld | Scheidsrechter |
20:45 | Unitas/Perspectief 1 | SKF 1 | ||
19:30 | Unitas/Perspectief 2 | SKF 2 |