•  

    Op deze pagina staat het oefenprogramma ter voorbereiding op zaalseizoen '21 - '22 (Update 9-11-'21)

  • Het schema voor woensdag 10 november

    Tijd Thuis   Uit Veld Scheidsrechter Bijzonderheden
    19:00 SKF A2 - Dalto A2   SKF 3 (Corjan Guyt)  
    20:15 SKF A1 - Dalto A1   Jens de Jager schotklok A1 zelf
  • Het schema voor zaterdag 13 november

    Tijd Thuis   Uit Veld Scheidsrechter Bijzonderheden
    09:00 SKF E1 - Sparta Nijkerk E1   Arnold Burger  
    09:00 SKF E2 Sparta Nijkerk E2   Peter Vernooij  
    09:00 SKF E3 - Sparta Nijkerk E3   B3  
    09:00 SKF F1 Sparta Nijkerk F1   Annika van de Bovenkamp  
    11:00 SKF C2 - Avanti C2   SKF 2  
    12:05 SKF C1 - Avanti C1   SKF 3  
    13:10 SKF C4 - Woudenberg C3   SKF 5  
    14:15 SKF D5 - Sparta Nijkerk D4   SKF 4 driekamp 3x 25 minuten
    14:45 SKF D4  - Sparta Nijkerk D4   SKF 4 driekamp 3x 25 minuten
    15:15 SKF D5 - SKF D4   SKF 4 driekamp 3x 25 minuten
    15:45 SKF 3 - Dalto 3      
    16:50 SKF B2 - Woudenberg B1   Raymond Zeedijk  
    18:00 SKF B4 - Odik B3   SKF 6 driekamp 3x 25 minuten
    18:30 Odik B3 - Sparta Nijkerk B3   SKF 6 driekamp 3x 25 minuten
    19:00 SKF B4 - Sparta Nijkerk B3   SKF 6 driekamp 3x 25 minuten
    19:40 SKF 4 - Mia 4   Christian van Munster  
    20:45 SKF 5 - Mia 5   Paul Kleijer  
    19.30 Meervogels 1 - SKF 1      
    18.00 Meervogels 2 - SKF 2      
    14:15 Woudenberg A1 - SKF A1 Grifthal, woudenberg    
    11:00 Tiel 72 A2 - SKF A2 Betuwehal, Tiel    
    14:00-18:00 Rust Roest toernooi - SKF B1 Sporthal Strijp, Eindhoven    
    14:30 SGV B1 - SKF B3 Culemborg    
    13.00 Sparta Nijkerk C1 - SKF C3 sporthal Watergoor, Nijkerk    
    12:00 Wageningen D1 - SKF D1 Binnenveld, Wageningen    
    11:00 Woudenberg D2 - SKF D2 Grifthal, Woudenberg    
    12.00 Fortissimo D1 - SKF D3 Sporthal de Oever, IJsselstein    
    11.00 Fortissimo D2 - SKF D7 Sporthal de Oever, IJsselstein    
    10:00 Woudenberg E4 - SKF E4 Grifthal Woudenberg    

     

  • Het schema voor zaterdag 20 november

    Tijd Thuis   Uit Veld Scheidsrechter Bijzonderheden
    09:00 SKF D2 - Wageningen D2   A1  
    10:05 SKF E1 - Wageningen E1   Arnold Burger  
    10:05 SKF E2 - Wageningen E2   B1  
    11:10 SKF D1 - Woudenberg D1   Annika van de Bovenkamp  
    12:15 SKF A1 - Dindoa A1   Daniel van Munster schotklok zelf
    13:20 SKF A2 - Dindoa A2   SKF 3  
    14:25 SKF C1 - Wageningen C1   Christian van Munster  
    15:30 SKF 2 - Avanti/Post Makelaardij 2     competitie
    17:00 SKF B1 - Wageningen B1   Bob de Jong schotklok zelf
    18:05 SKF C5 - SKF C6   MW  
    19:10 SKF B2 - Odik B1   Raymond Zeedijk  
    20:15 SKF A4 - Arena A1   Paul Kleijer  
    20:15 SDO (K) 1 - SKF 1      
    18:45 SDO (K) 2 - SKF 3      
    18.30 Wageningen 7 - SKF 6 Binnenveld, Wageningen    
    17:15 Wageningen 8 - SKF 7 Binnenveld, Wageningen    
    16:15 KCD 3 - SKF 8 sporthal Steinheim, Doorn    
    14:35 DVO A5 - SKF A3 DVO hal, bennekom    
    16:45 Odik B2 - SKF B3 Veluwehal, Barneveld    
    11:30 KCD B1 - SKF B5 sporthal Steinheim, Doorn    
    13:00 Odik C1 - SKF C2 Veluwehal, Barneveld    
    09:30 KCD D1 - SKF D6 sporthal Steinheim, Doorn    
    11:30 DVO E5 - SKF E5 DVO hal, bennekom    
    14:00 DVO F2 - SKF F2 DVO hal, bennekom    
    15:15 DVO F3 - SKF F3 DVO hal, bennekom    
  • Het schema voor dinsdag 23 november

    Tijd Thuis   Uit Veld Scheidsrechter Bijzonderheden
    20.45 SKF 1 - Spirit 1   Berthold Komduur schotklok (Andre en Erica)
    19.30 SKF 2 - Spirit 2   Paul Kleijer schotklok (Peter Bijl)