• Oefenwedstrijden veld seizoen 2020/2021

    Onderstaand de planning voor de zaaloefenwedstrijden. Programma is nog niet compleet/definitief. Houd deze pagina dus in de gaten.

    Tijd Thuis Uit Veld Scheidsrechter Bijzonderheden
    ZATERDAG 22 AUGUSTUS
      Benecup Marcel van Damme SKF 1   N.v.t.  
      Benecup Marcel van Damme SKF 2   N.v.t.  
      Tiel '72 B1 SKF B1   Tiel '72  
      Tiel '72 D1 SKF D1   Tiel '72  
    12:30 De Meeuwen A1 SKF A1   De Meeuwen  
    11.00  De Meeuwen C1 SKF C1   De Meeuwen  
    10:00 DVO/Accountor B2 SKF B2 / De Meeuwen B2   DVO/Accountor  
    WOENSDAG 26 AUGUSTUS
    20:00 SKF 3 Zwart Wit 1 1    
    ZATERDAG 29 AUGUSTUS - STARTDAG SKF
    16:45 SKF 1 Sparta 1 1 Willem van Ieperen Driekamp - 2 x 20 minuten, 5 min rust
    17:30 Dindoa 1 Sparta 1 1   Driekamp - 2 x 20 minuten, 5 min rust
    18:15 SKF 1 Dindoa 1  1 Willem van Ieperen Driekamp - 2 x 20 minuten, 5 min rust
    14:30 SKF 2 Dindoa 2  1   Driekamp - 2 x 20 minuten, 5 min rust
    15:15 SKF 2 Sparta 2 1   Driekamp - 2 x 20 minuten, 5 min rust
    16:00 Dindoa 2 Sparta 2 1   Driekamp - 2 x 20 minuten, 5 min rust
    16:40 SKF 3 Unitas/Perspectief 3  2 Klaas Heimel  
    16:30 SKF 4   4    
    16:30 SKF 5   3    
    17:50 SKF 6 SKF 7 2    
    15:00 SKF A1   3    
    15:30 SKF A2 DOT A1 2 Albert van Kruistum  
    14:20 SKF A3 DOT A2 2    
    13.00 SKF A4 DVO/Accountor A4 4 Fred van Leeuwen  
    13.00 SKF B1 ASVD/PV Systems B1  1 Jens de Jager Driekamp - 2 x 15 minuten zonder rust
    13:30 SKF B1 DSC B1 1 Jens de Jager Driekamp - 2 x 15 minuten zonder rust
    14:00 ASVD/PV Systems B1 DSC B1 1   Driekamp - 2 x 15 minuten zonder rust
    13:10 SKF B2 Spirit B1 2    
    14:10 SKF B3 SKF B5 4   Driekamp - 20 minuten
    14:30 SKF B3 SKF B4 4   Driekamp - 20 minuten
    14:50 SKF B4 SKF B5 4   Driekamp - 20 minuten
    11:00 SKF C1 Oost Arnhem C1 1 Bob de Jong  
    12:00 SKF C2 Oost Arnhem C2 4    
    14:05 SKF C3 DVO/Accountor C3 3    
    15:20 SKF C4 DVO/Accountor C4 4    
    13.00 SKF C6 SKF C7 3   Driekamp - 20 minuten
    13.20 SKF C5 SKF C6 3   Driekamp - 20 minuten
    13.40 SKF C5 SKF C7 3   Driekamp - 20 minuten
    12.00 SKF D1   1    
    11.00 SKF D2 Woudenberg D2 2   Driekamp - 20 minuten
    11.20 SKF D2 DVO/Accountor D2 2   Driekamp - 20 minuten
    11.40 Woudenberg D2 DVO/Accountor D2 2   Driekamp - 20 minuten
    11.00 SKF D3 DVO/Accountor D3 3    
    12.00 SKF D4 DVO/Accountor D4 2    
    11.00 SKF D5 DVO/Accountor D5 4    
    12.00 SKF D6 SKF D7 3    
    11.00 SKF E1 DVO/Accountor E1 5    
    11.00 SKF E2 Oost Arnhem E1 6    
    12.00 SKF E3 DVO/Accountor E3 5    
    12.00 SKF E4 DVO/Accountor E4 6    
    12:00 SKF E5 DVO/Accountor E6 7    
    13.00 SKF E6 DVO/Accountor E7 5    
    13.00 SKF E7 DVO/Accountor E8 6    
    11.00 SKF F1 DVO/Accountor F3 7    
    DINSDAG 1 SEPTEMBER
      SKF A1 Oranje Wit A1      
      SKF A2 Oranje Wit A1      
    18.30 Wageningen C1 SKF C1   Wageningen  
    DONDERDAG 3 SEPTEMBER
    19.00 Woudenberg C1 SKF C2   Woudenberg  
  • Oefenwedstrijden zaal seizoen 2020/2021

    Onderstaand de eerste nu al bekende oefenwedstrijden voor de zaalcompetitie.

    Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Bijzonderheden
    ZATERDAG 7 NOVEMBER
      SKF 1 KCR 1    
      SKF 2 KCR 2    
      Avanti B1 SKF B1    
      Avanti B2 SKF B2    
      Rust Roest toernooi SKF C1    
      Rust Roest toernooi SKF D1    
      DVO/Accountor alle E en F teams    
    ZATERDAG 14 NOVEMBER
      Drachten 1 SKF 1