• Save the date: Algemene ledenvergadering en financiële pre-ALV

    21 okt 2024
  • Dit jaar is de ALV door het bestuur gepland op vrijdag 8 november en zal starten om 20:00 uur. De financiële pre-ALV is gepland op vrijdag 1 november en start om 19:30 uur.

    Ook dit jaar benadrukken we graag het belang van beide avonden. Bij de financiële pre-ALV gaan we dieper in op de financiële prestaties van onze mooie vereniging. Vind je dat interessant, schroom dan niet om aan te schuiven en mee te denken. De ALV zelf kijkt breder naar de hele vereniging. We gaan de avond gebruiken om terug te kijken op het afgelopen seizoen, maar ook om te kijken wat er komen gaat. Ook dit jaar bieden we de mogelijkheid om de ALV online te volgen!

    Opgeven voor de ALV is niet nodig, maar we willen je wel vragen om je op te geven voor de financiële pre-ALV, via het e-mailadres penningmeester@skfkorfbal.nl. Na opgave ontvang je in de dagen voorafgaand aan de financiële pre-ALV de financiële stukken.

    De komende ALV willen we weer hybride vormgeven. Maar wat is 'hybride'? Dat betekent eigenlijk dat je zelf kun kiezen hoe je wilt deelnemen. Ben je liever fysiek aanwezig dan kan dat. De vergadering start op 8 november om 20:00 uur in de SKF-kantine. Volg je liever de vergadering online dan kan is dat ook mogelijk. Ieder lid en/of ouder/verzorger krijgt voor de ALV de inloggegevens om de ALV online te volgen. Mocht je vragen hebben rondom het online volgen van de ALV schroom dan niet om contact op te nemen met ICT (ict@skfkorfbal.nl).

    Verder informatie voor de ALV volgt binnenkort per mail. Bijvoorbeeld over hoe er gestemd kan worden rondom diverse onderwerpen, want het stemmen gaan we weer voorafgaand doen aan de vergadering.

    Noteer beide data dus vast in je agenda en we kijken uit naar twee gezellige avonden om met elkaar in gesprek te gaan over onze vereniging!

    Namens het bestuur,

    Jacco van Schuppen

    Voorzitter SKF Korfbal