• SKF 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SKF 3 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wageningen 26501126903610
    2SKF 3641110289139
    3Sparta (Zw) 26402124103218
    4DVO/Accountor 37304129119106
    5Unitas/Perspectief 36303949136
    6Oost-Arnhem 27205111123-124
    7Dalto/Klaverblad Verzekeringen 45212797723
    8Nic. 3500552125-730
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beckerman, GekeTeamspeler
    Bos, Tessa van denTeamspeler
    Bouter- Kamp, Annemieke van derTeamspeler
    Caat -Schokker, Jetske tenTeamspeler
    Caat, Wouter tenTeamspeler
    Guijt, CorjanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SKF 3

    Reserve

    17,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    14,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd