• SKF A1 zaterdag speeldag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    Vessem, Niels vanTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SKF A1 (ZA A-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KZ/Thermo4U A113120134622012624
    2Fortuna/Delta Logistiek A113120134822412424
    3PKC/SWKGroep A1137062702531714
    4Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1137063052921314
    5DSC A113508256255110
    6TOP/SolarCompleet A113409252317-658
    7Achilles (Hg) A113409229288-598
    8SKF A1131012184341-1572
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Bouwmeester, IngeTeamspeler
    Breemen, Marc van denTeamspeler
    Hammink, JoasTeamspeler
    Romph, Nina deTeamspeler
    Rozendal, ThijsTeamspeler
    Rustenhoven, LotteTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SKF A1

    A-jeugd

    14,15

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    26,23

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,15

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd