• SKF B1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jong, Marieke deTechnische stafHoofd coach
    Matser, CarlyTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 13:45SKF B1 - De Meeuwen B1Sportpark De Groene Velden
    26 sep. 12:30DVO/Accountor B1 - SKF B1Sportpark De Eikelhof
    3 okt. 11:45SKF B1 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen B1Sportpark De Groene Velden
    10 okt. 12:00Vriendenschaar (H) B1 - SKF B1Sportcomplex Sluisweg
    17 okt. 10:30SKF B1 - Tiel '72 B1Sportpark De Groene Velden
    24 okt. 11:30DSC B1 - SKF B1Sportcomplex Eindhoven-Noord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.Unitas/Perspectief B1 - SKF B111 - 15
    5 sep.SKF B1 - DSC B15 - 8
  • Poulestanden SKF B1 (B-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tiel '72 B122004126154
    2DSC B12200181084
    3DVO/Accountor B12101353502
    4Vriendenschaar (H) B12101191542
    5SKF B12101201912
    6Dalto/Klaverblad Verzekeringen B12101393272
    7Unitas/Perspectief B120021629-130
    8De Meeuwen B120022345-220
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Lagemaat, Yara van deTeamspeler
    Pikaar, MikaTeamspeler
    Reedeker, MatthiasTeamspeler
    Thoutenhoofd, MirtheTeamspeler
    Wildeman, JuliaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SKF B1

    VS

    De Meeuwen B1

    19 september 202013:45 uur
    Sportpark De Groene Velden 2K40

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SKF B1

    B-jeugd

    10,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd