• SKF B6 ZA gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Silfhout, Christiaan vanTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 mrt. 14:00Sparta (N) B3 - SKF B6Watergoor
    21 mrt. 16:10SKF B6 - ODIK B3SKF-hal
    28 mrt. 13:40De Corvers B1 - SKF B6Kerkelanden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 feb.Spirit B3 - SKF B66 - 6
  • Poulestanden SKF B6 (ZB B-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ODIK B3860252411112
    2De Corvers B1751158342411
    3Spirit B31051477552211
    4SKF B693425857110
    5Het Bosch B194147051199
    6MIA B493153856-187
    7Sparta (N) B380081776-590
  • Teamindeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakkenes, AmberTeamspeler
    Silfhout, Alieke vanTeamspeler
    Stam, AliekeTeamspeler
    Wijngaard, Aimy van deTeamspeler
    Wilde, Antoine deTeamspeler
    Wit, Eva deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sparta (N) B3

    VS

    SKF B6

    14 maart 202014:00 uur
    Watergoor Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SKF B6

    B-jeugd

    6,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,11

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd