• SKF B6 ZA gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Silfhout, Christiaan vanTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SKF B6 (ZB B-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Corvers B1961272403213
    2ODIK B3860252411112
    3Spirit B31051477552211
    4Het Bosch B11051474542011
    5SKF B693425857110
    6MIA B493153856-187
    7Sparta (N) B390091987-680
  • Teamindeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakkenes, AmberTeamspeler
    Silfhout, Alieke vanTeamspeler
    Stam, AliekeTeamspeler
    Wijngaard, Aimy van deTeamspeler
    Wilde, Antoine deTeamspeler
    Wit, Eva deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SKF B6

    B-jeugd

    6,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,11

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd