• SKF C2 zaterdag speeldag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schuurman, MaartenTechnische stafHoofd coach
    Zeedijk, RaymondTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 14:45Apeldoorn C1 - SKF C2Zuiderpark
    8 feb. 14:40SKF C2 - Wageningen C1SKF-hal
    15 feb. 12:10SKF C2 - Juventa C1SKF-hal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.Telstar/dé Register Makelaar C1 - SKF C216 - 8
    11 jan.MIA C1 - SKF C210 - 8
  • Poulestanden SKF C2 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KVZ C1550068383010
    2Apeldoorn C153026656106
    3Juventa C15302555506
    4Wageningen C153027058126
    5Telstar/dé Register Makelaar C15203585714
    6MIA C152035962-34
    7SKF C260064191-500
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boers, KimTeamspeler
    Bosch, Marit van denTeamspeler
    Bout, RenateTeamspeler
    Hammink, MichaTeamspeler
    Hoef, Joost van deTeamspeler
    Schonewille, JudithTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Apeldoorn C1

    VS

    SKF C2

    01 februari 202014:45 uur
    Zuiderpark Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SKF C2

    C-jeugd

    6,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    15,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd