• SKF D1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafHoofd coach
    Bloemendal, BarryTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 09:30SKF D1 - DVO/Accountor D1Sportpark De Groene Velden
    26 sep. 10:00De Meeuwen D1 - SKF D1Sportpark Putter Eng
    3 okt. 12:30SKF D1 - Woudenberg D1Sportpark De Groene Velden
    10 okt. 12:00Wageningen D1 - SKF D1Binnenveld
    17 okt. 09:30SKF D1 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen D1Sportpark De Groene Velden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.Dindoa D1 - SKF D14 - 10
  • Poulestanden SKF D1 (DN D-jeugd nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVO/Accountor D12200211384
    2SKF D1110010462
    3Dalto/Klaverblad Verzekeringen D12101181352
    4Wageningen D12101221932
    5Woudenberg D111007612
    6De Meeuwen D120021522-70
    7Dindoa D12002622-160
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bloemendal, EmmaTeamspeler
    Lamper, JaronTeamspeler
    Teeuw, MartijnTeamspeler
    Thoutenhoofd, HildeTeamspeler
    Wildeman, IsabelleTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SKF D1

    VS

    DVO/Accountor D1

    19 september 202009:30 uur
    Sportpark De Groene Velden 3K40

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SKF D1

    D-jeugd nj

    10,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd