• SKF D3 zaterdag speeldag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Neerbos, Marloes vanTechnische stafHoofd coach
    Velden, Nathan van derTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 jan. 13:55DOT (O) D1 - SKF D3Mondriaan
    25 jan. 12:15SKF D3 - Animo D1Oost
    8 feb. 11:10Wageningen D3 - SKF D3Het Binnenveld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 jan.DVO/Accountor D2 - SKF D310 - 7
    4 jan.SKF D3 - Wageningen D32 - 5
  • Poulestanden SKF D3 (ZD D-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DOT (O) D1550054282610
    2DVO/Accountor D254015031198
    3SGV D14301302376
    4Wageningen D352032738-114
    5SKF D34103272252
    6Animo D14103373702
    7Tiel '72 D250051763-460
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Kooij, MathiasTeamspeler
    Kooten, Senna vanTeamspeler
    Splinter, MaraTeamspeler
    Teeuw, JasperTeamspeler
    Teeuw, MartijnTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DOT (O) D1

    VS

    SKF D3

    18 januari 202013:55 uur
    Mondriaan Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SKF D3

    D-jeugd

    6,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd