• SKF D7

  • SKF D7

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Silfhout, Alieke vanTechnische stafHoofd coach
    Walvaart, RickTechnische stafAssistent coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SKF D7 (ZD D-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DKOD D2880055203516
    2Hemur Enge D11051468482011
    3Telstar/Schoonderbeek D3950451371410
    4Spirit D485033832610
    5Synergo D373134026147
    6SKF D7103073872-346
    7Sparta (N) D4101091368-552
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dijk, Laura vanTeamspeler
    Reedeker, EljahTeamspeler
    Vendel, Inge van deTeamspeler
    Vries, Sanne deTeamspeler
    Wal, Tessa deTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SKF D7

    D-jeugd

    3,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd