• SKF MW1 woensdag speeldag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ekris, Cilia vanOverige stafOverige functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SKF MW1 (ZM Midweek)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woudenberg MW198011491054416
    2SKF MW1118031811225916
    3Nova MW210703159966314
    4HKC (U) MW2116051511312012
    5Het Bosch MW19306123155-326
    6Tweemaal Zes MW210307108157-496
    7Synergo MW1100010105210-1050
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Hagoort, JardTeamspeler
    Kruijff, Annemiek deTeamspeler
    Lagemaat, Hèlen van deTeamspeler
    Reedeker, RoelandTeamspeler
    Salomons, MarleenTeamspeler
    Wien, MaritTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SKF MW1

    Midweek

    16,45

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    11,09

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,45

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd