• Tijdelijke pagina met teamindeling Seizoen '21 - '22

    Op deze pagina staat de teamindeling voor het seizoen '21 - '22. De teamindeling is zo snel mogelijk terug te vinden onder het meu-item Teams.

  • Kangoeroes

    Heren Dames
    Loek van Beek Maud Algra
    Joas Folkerts Suze Cromwijk
    Bram de Jong Hauwa I Tasova
      Kyara de Vrij



  • Pupillen F1

    Heren Dames
    Noud de Jong Pien van de Bovenkamp
    Julian Kleijer Suze Kooij
    Joas van Schaik Lieke Peelen
  • Pupillen F2

    Heren Dames
    geen Veere Cromwijk
      Jente v.'t. Hoenderdaal
      Nora Korenhof
      Femke Middelhoven
      Tess Scheffer
      Elze Versteeg
      Mirthe van de Zwaan
  • Na de zomer komt Imme van Wijk (D) er nog bij in de F2

  • Pupillen E1

    Heren Dames
    Mats Burger Sara van den Berg
    Nathan van Deelen Liv Polman
    Thom Heikamp Loïs van Ramshorst
  • Pupillen E2

    Heren Dames
    Ruben Teeuw Sara van Engelenburg
    Rogier de Visser Mirte Postma
      Sarah Vernooij
  • Pupillen E3

    Heren Dames
    Sil van de Bovenkamp Hannah Blok
    Jayden Nijman Aïsha Sesay
      Milou Sonnenberg
      Céline Walvaart
  • Pupillen E4

    Heren Dames
    Jarne Bos Ilse Kleijer
    Aron Reitsema Renske van de Meent
      Elise Post
      Anne van Silfhout
      Mirthe Bosma
  • Let op: Na de zomer start een vijfde E-team (E5). De speler die daar nu voor zijn aangemeld, zullen tot de zomer meedoen met de F-jes

  • Pupillen D1

    Heren Dames
    Ralph de Visser Puck van de Bovenkamp
    Jaron Lamper Loïs van Engelenburg
    Sven Postma Fenne de Jong
    Reinier van der Welle Laura Schuurman
      Isabelle Wildeman
  • Pupillen D2

    Heren Dames
    Ruben van de Pol Noor Zuidema
    Joost van den Brink Rochelle Durmont
    Hidde Smit Sara Timmer
    Niek van Esch Jasmijn van den Berg
    Lars van Wakeren Ella Willemse
  • Pupillen D3

    Heren Dames
    Nathan Kooij Emma de Jong
    Sjoerd Lont Hannah Huizer
    Joep Tamminga Chayenne Durmont
    Robin Werkhoven Willemijn Carelse
      Loïs Hietveld
      Rhodé Speelziek
  • Pupillen D4

    Heren Dames
    geen Zoë Cantin
      Daniek van Amerongen
      Carlijn Beudeker
      Rozanne Bos
      Joëlle van Hardeveld
      Lotte van Meerveld
      Fenna Tijman
      Lotte van der Zwaan
  • Pupillen D5

    Heren Dames
    geen Floriene Baars
      Yara van Gent
      Sofie Jansen
      Fiene Janssen
      Amelie Visscher
      Tess de Vries
      Ella Sophie van Schagen
      Femke Westerveld
      Noa van de Zandschulp
  • Pupillen D6

    Heren Dames
    geen Lena Achterberg
      Merel van Amerongen
      Roos van Amerongen
      Mirthe Bakker
      Milou van Gent
      Noor van Hardeveld
      Alyssa van der Linden
      Femke Mentink
      Fiene Poelsma 
  • Pupillen D7

    Heren Dames
    geen Fleur Bijkerk
      Laura van Dijk
      Judith Kreun
      Laila Diepeveen
      Inge van de Vendel
      Tessa de Wal
      Eliza van den Berg
      Emma Boersma
  • Na de zomer komt Teun van Wijk (H) er nog bij. Het is nog niet bekend in welk team hij komt.

  • Aspiranten C1

    Heren Dames
    Nathan van Engelenburg Hilde Thoutenhoofd
    Lars Postma Veerle de Wit
    Jelte de Jong Rianne van den Bosch
    Tygo Bloemendal Senna van Kooten
    extra heer vanuit C2 extra dame vanuit C2
  • Aspiranten C2

    Heren Dames
    Simon van Buren Judith van Esch
    Martijn Teeuw Annejet Rustenhoven
    Stijn van Dijk Mara Splinter
    Sem van Maanen Emma Bloemendal
    Daniël Ekkebus Rhodé Hammink
    Ruben van Zeggelaar Lieke van Bellen
      Danique Bosman
  • Aspiranten C3

    Heren Dames
    Joshua van Barneveld Eline Broere
    Thomas Feenstra Karlijn van de Kraats
    Joas Segers Sarah van Ramshorst
    Julian Strelitski Maud Peelen
      Adája Schottert
  • Aspiranten C4

    Heren Dames
    Justin Geijtenbeek Kyra Dorst
    Mathias Kooij Isabelle Korbijn
    Daniel Marsman Rosa van Kooten
    Thijs Verwoert Maureen Samsom
      Indy Schut
      Lotte van de Vendel
  • Aspiranten C5

    Heren Dames
    Wessel Bos Nova van den Broek
    Koen Hardeman Lana Dekker
    Marcus van Vliet Demi den Hartog
      Manon Leppers
      Anouk Lieftink
      Femke van de Meent
      Esmee Sonnenberg
  • Aspiranten C6

    Heren Dames
    geen Esmée van Amerongen
      Myriam van den Berkhof
      Rosanne Bosma
      Lieke van Geerenstein
      Jaël van den Ham
      Sanne van de Hoef
      Melanie Maassen
      Lina Nguyen
      Gwen van de Pest
      Sammie Tamminga
      Esmée Wijnen
  • Mogelijk komt na de zomer Naomi Oosterbroek er nog bij. Het is nog niet bekend in welk team zij komt.

  • Aspiranten B1

    Heren Dames
    Nathan de Boer Noelle Bijl
    Arjan van Driel Alana Lissenberg
    Nathan Feenstra Denise van Tellingen
    Tom Korenhof Daniëlle Wildeman
    Rudger de Visser Esther Speelziek
  • Aspiranten B2

    Heren Dames
    Elias van Dijk Kim Boers
    Joost van de Hoef Elisa van den Hoek
    Luka van Kooten Lisanne de Jager
    Niels Thoutenhoofd Judith Schonewille
      Renate Bout
  • Aspiranten B3

    Heren Dames
    Anouar Labed Marit van den Bosch
    Timon van Leeuwen Annaïtza Elizabeth
    Nick Werkhoven Feline Heeling
    Ruben Vermeer Dorien van Kruistum
      Emma van Roekel
      Louise Sonnenberg
  • Aspiranten B4

    Heren Dames
    Andrew ter Haar Mieke Beudeker
    Joram Kleiberg Anne Onnink
    Tim Verwoert Lizzy Opperman
    Rick Walvaart Valerie den Oudsten
      Noa Weerd
      Fenne Willemse
  • Aspiranten B5

    Heren Dames
    Rick Broere Nienke van Buren
    Micha Hammink Sara Lieftink
    Jasper Teeuw Lana Lieverst
      Nina Otto
      Iris Peelen
      Aniek van Rekum
      Mandy Schoeman
  • Aspiranten B6

    Heren Dames
    Ezra Hardeman Caitlin van Breeschoten
    Tim van Holland Ilse Hamminga
    Sem Visscher Merle van Hardeveld
    Roan van de Werken Minke Peypers
      Gea Polman
  • Junioren A1/A2

    Heren Dames
    Mika Pikaar
    Indy Bax
    Matthias Reedeker Tamara van Delft
    Boris Rijke Maritt van de Kraats
    Justin Riem Yara van de Lagemaat
    Lukas van der Meulen Hannah van der Meulen
    Gian van Zeggelaar Mirian Schonewille
    Levi Zwart Hester Stolk
      Mirthe Thoutenhoofd
      Naomi Verboom
      Julia Wildeman
  • De definitieve onderverdeling van A1 en A2 moet nog worden gedaan.

  • Junioren A3

    Heren Dames
    Joost van den Breemen
    Fay van Dijk
    Pim Hensen Esmée van de Lagemaat
    Timon van Kooten Lize Lurvink
    Tuong Lam Amy van de Lustgraaf
    Thijmen Mentink Noa Verrij
    Tim Visser Susan van de Weerdhof
  • Junioren A4

    Heren Dames
    Lars Baars
    Fleur Baars
    Dean Bax Amber Bakkenes
    Joram van Esch Jolie Hillaert
    Joël Hovestad Dian Juffer
    Lorenzo Marsman Noor van Ramshorst
    Bastiaan Rustenhoven Alieke van Silfhout
    Antoine de Wilde  
  • Senioren 1 & 2

    Heren Dames
    Thijs van Ginkel
    Diede Pasman
    Sytse de Jong Nina de Romph
    Yorn van Kleij Cynthia van Kempen
    Micha Batenburg Linda Tertoogen
    Alain ter Horst Annely Flier
    Mathijs van Vessem Carly Matser
    Mark van de Weetering Famke de Jong
    Marc van den Breemen Evelien Schouten
    Thijs Rozendal Marente Boot
    Daniël van Munster Rachel ten Ham
      Janine van Schie
      Inge Bouwmeester
      Lotte Rustenhoven
  • De definitieve onderverdeling van S1 en S2 moet nog worden gedaan. Daarnaast zullen een aantal dames afvallen. Zij gaan naar de S4

  • Senioren 3

    Heren Dames
    Jasper Meijers
    Marloes van Mil
    Bram Grijzenhout Marit Wien
    Tarik Wijman Anneruth Berkhof
    Corjan Guijt Ilse van Ekris
    Björn Hubers Helen van de Lagemaat
    Peter van de Weetering Tessa van den Bos
    Niels van Vessem  
  • Senioren 4

    Heren Dames
    Joas Hammink
    Rosanne Diepeveen
    Maarten Schuurman Thijne Zwart
    Jari Jansen Larissa Bijl
    Rick Bouwmeester Cindy Mikhail
    David Verboom Marleen Heimel
    Jens de Jager Afvaller selectie
      Afvaller selectie
      Afvaller selectie
  • Senioren 5

    Heren Dames
    Pieterjan Harbers
    Amber Hamdaoui
    Jelte de Jong Rosalie Kroon
    Hidde Kreun Yanoa Lieuwen
    Christian van Munster Nicole de Ligt
    Lars van Rikxoort Jolijn van de Maat
    Arjan de Haas* Dionne Prins

     

    * Trainingslid

  • Senioren 6

    Heren Dames
    Johan van de Glind
    Carla Schans
    Anno Jansen Esmee Coeleman
    Rick Jansen Jolieke van Heerdt
    Martin Kampert Esmee Kok
    Richard Kampert Larissa Lodder
    Wesley Meyers  
  • Senioren 7

    Heren Dames
    Frank Bargeman
    Anne van den Berg
    Daniel Feenstra Annabel Eissens
    Alex de Jong Paulique Henzen
    Jurge van Kooten Ilse van Leeuwen
    Fred van Leeuwen Roeline Leppers
    Tom Nap Jeanine Middelman
    Raymond Zeedijk Andrea Verwaard Bos *

     

    * Trainingslid

  • Senioren 8

    Heren Dames
    Peter Bijl
    Annalinde Drost
    Daniël Hartvelt Amber van Hasselaar
    Reyer van Hasselaar Christa Kleijn
    André Leppers Ciska van de Loo
    Jonathan Mooibroek Larissa Meter
    Ronald van Rikxoort Laura van Ravenswaaij - van Hal
    Thomas Horlings * Laura van de Weerthof

     

    *Trainingslid

  • Midweek 1

    Heren Dames
    Mitchell Bolderman
    Yvonne Randewijk- Davelaar
    Arjen van Garderen Mariska van den Brink
    Jan Pieter van Garderen Dorette Komduur
    Roy van Kolfschoten Myrna Leppers
    Natan van der Meulen Esther Mulder
    Peter Vernooij Danique Stinkens