• Indeling trainers 2021/2022 (update 6 juni)

    Op deze pagina de trainers voor het seizoen 2021/2022. Voor een toelichting, lees het bijbehorende nieuwsbericht.

    Deze indeling blijft hier staan tot de start van het seizoen. Vanaf dat moment zijn de trainers weer te vinden op de teampagina's die direct vanuit Sportlink gevoed worden.

    Team Rol Naam
    SKF 1 Trainer / Coach Wouter van Steenbergen
    SKF 2 Trainer / Coach Evert Houtriet
    SKF 3 Trainer / Coach Ronald Anbeek
    SKF 4 Trainer / Coach  
    SKF 5 Trainer / Coach  
    SKF 6 Trainer / Coach  
    SKF 7 Trainer / Coach  
    SKF 8 Trainer / Coach  
         
    Midweek 1 Trainer / Coach  
    Midweek 1 Trainer / Coach  
    Reko Trainer / Coach Hennie Spies
    SportFit Trainer / Coach Lianne van de Bij 
         
    SKF A1 Trainer / Coach Alain ter Horst
    SKF A1 Trainer / Coach  
    SKF A2 Trainer / Coach  
    SKF A2 Trainer / Coach  
    SKF A3 Trainer / Coach Jeftha Hammink
    SKF A4 Trainer / Coach Alex de Jong
         
    SKF B1 Trainer / Coach Nicole de Ligt
    SKF B1 Trainer / Coach Daniel van Musnter
    SKF B2 Trainer / Coach Christian van Munster
    SKF B2 Trainer / Coach Thijs Rozendal
    SKF B3 Trainer / Coach Matthijs Molenaar
    SKF B3 Trainer / Coach Niek vd Pol
    SKF B4 Trainer / Coach Reijer van Hasselaar
    SKF B4 Trainer / Coach Luna van Lokven
    SKF B5 Trainer / Coach Daniël Siemerink 
    SKF B6 Trainer / Coach Jurge van Kooten
    SKF B6 Begeleider Marieke de Jong
         
    SKF C1 Trainer / Coach Carly Matser
    SKF C1 Trainer / Coach Bob de Jong
    SKF C2 Trainer / Coach Marloes van Neerbos
    SKF C2 Trainer / Coach  
    SKF C3 Trainer / Coach Timon van Kooten
    SKF C3 Trainer / Coach Tamara van Delft
    SKF C3 Trainer / Coach Renate Bout
    SKF C4 Trainer / Coach Rob van Kooten
    SKF C5 Trainer/Coach Daniël Siemerink 
    SKF C6 Trainer/Coach Christian van Silfhout
         
    SKF D1 Trainer / Coach Cynthia van Kempen
    SKF D1 Trainer / Coach Raymond Zeedijk
    SKF D2 Trainer / Coach Maarten Schuurman
    SKF D2 Trainer / Coach Daniëlle de Ligt 
    SKF D3 Begeleider  Bianca Werkhoven
    SKF D3 Trainer / Coach Nick Werkhoven
    SKF D3 Trainer / Coach Dorien van Kruistum
    SKF D4 Begeleider  Andre Wildeman
    SKF D4 Trainer / Coach Danielle Wildeman
    SKF D4 Trainer / Coach Elisa van den Hoek
    SKF D4 Trainer / Coach Esther Speelziek
    SKF D5 Trainer / Coach Anne Onnink 
    SKF D5 Trainer / Coach Louise Sonnenberg
    SKF D6 Begeleider  Coralien Boers
    SKF D6 Trainer / Coach Kim Boers
    SKF D6 Trainer / Coach Marit van den Bosch
    SKF D7 Begeleider   
    SKF D7 Trainer / Coach Alieke van Silfhout
    SKF D7 Trainer / Coach Rick Walvaart
         
    SKF E1 Trainer / Coach Veerle van Munster
    SKF E1 Trainer / Coach Barry Bloemendal
    SKF E2 Trainer / Coach Annely Flier
    SKF E2 Trainer / Coach  
    SKF E3 Begeleider  Anita Lissenberg
    SKF E3 Trainer / Coach Alana Lissenberg
    SKF E3 Trainer / Coach Niels Thoutenhoofd
    SKF E4 Begeleider  Peter Bijl
    SKF E4 Trainer / Coach Noelle Bijl
    SKF E4 Trainer / Coach Denise van Tellingen
    SKF E5 Begeleider  Gert Willemse
    SKF E5 Trainer / Coach Lizzy Opperman 
    SKF E5 Trainer / Coach Fenne Willemse
         
    SKF F1 Begeleider Famke de Jong
    SKF F1 Trainer / Coach Julia Wildeman
    SKF F1 Trainer / Coach Joost van de Hoef
    SKF F2 Begeleider  Raymond Zeedijk
    SKF F2 Trainer / Coach Lars Postma
    SKF F2 Trainer / Coach Tygo Bloemendal
    SKF F2 Trainer / Coach Ruben van Zeggelaar
         
    Kangoeroes Trainer Esmee Kok
      Trainer Vera van Rikxvoort 
      Trainer Ezra Hardeman 
      Trainer Indy Bax
      Trainer Marrit vd Kraats 
      Trainer Nathan Feenstra
         
    Extra trainingen E,D,C Raymond Zeedijk
    Extra trainingen E,D,C Alain ter Horst
         
    Extra trainingen C & B selectie Alain ter Horst