• Vervoerschema

    Op deze pagina staat het vervoersschema. 

    Hoe vind ik als rijdende ouder mijn weg? 
    Het adres van de accommodatie van de thuisvereniging is te vinden in de KNKV-app en via het Details knopje in het wedstrijdprogramma. Dat adres kan gebruikt worden in het navigatiesysteem. Degenen zonder navigatie volgen degenen met navigatie, en natuurlijk zorgt u dat u vooraf telefoonnummers heeft uitgewisseld voor als u elkaar kwijtraakt. En heeft u geen navigatie, net als bij SKF staat op de site van vrijwel elke vereniging wel een routebeschrijving naar hun accommodatie, die u van tevoren thuis kunt bekijken of snel nog op de PC in de kantine van SKF.

    Zorgt u in ieder geval met de rijdende ouders bij een uitwedstrijd voor heldere onderlinge afspraken!

    Let op: het aantal auto's is in principe voldoende voor het team plus coaches. Als u moet rijden, is er dus eigenlijk geen plaats om andere familieleden mee te nemen, tenzij in overleg met de trainers is vastgesteld dat er ruimte over is.

    Dit schema wordt eenmalig gemaakt aan het begin van het seizoen. In geval van programmawijzigingen wijzigt de "rijbeurt" gewoon mee met de wedstrijd. 

     

  • Zaalseizoen '21 - '22

    Team Datum Tegenstander Tijd Locatie Plaats Chauffeurs
    A1 27-11-2021 Spirit A1 17:00 De Voorde VOORTHUIZEN Stolk, Wildeman, Verboom, Schonewille
    A1 18-12-2021 Unitas/Perspectief A1 15:45 De Sypel HARDERWIJK Rijke, Reedeker, Thoutenhoofd, van de Lagemaat
    A1 29-1-2022 NKC '51 A1 14:10 Het Ravijn NIJVERDAL Riem, van der Meulen, van de Latemaat, Rijke
    A1 12-2-2022 De Meeuwen A1 17:00 Meeuwen-hal PUTTEN Wildeman, Schonewille, Stolk, Verboom
    A1 5-3-2022 AVO A2 13:45 Marsdijk ASSEN Thoutenhoofd, Riem, van der Meulen, Reedeker
    A1 19-3-2022 Dalto/Klaverblad Verzekeringen A2 16:25 Hoenderdaal DRIEBERGEN-RIJSENBURG Reedeker, Rijke, van de Lagemaat, Thoutenhoofd
    A1 26-3-2022 Nic./Hoogkerk A1 13:10 Alfa College GRONINGEN Verboom, Stolk, Schonewille, Wildeman
    A2 27-11-2021 ODIK A1 15:35 Veluwehal BARNEVELD Visser, van de Weerdhof, van de Lagemaat
    A2 18-12-2021 Oost-Arnhem A1 12:30 Valkenhuizen ARNHEM van der Meulen, van Kooten, Visser
    A2 22-1-2022 Wageningen A2 14:20 Het Binnenveld WAGENINGEN van Zeggelaar, van den Breemen, Heimel
    A2 12-2-2022 KVZ A1 14:20 Hanzehal ZUTPHEN van de Weerdhof, van de Lagemaat, van Zeggelaar
    A2 19-3-2022 Zwart Wit A1 12:55 De Mors DELDEN van Delft, Bax, van den Breemen
    A2 2-4-2022 Apeldoorn A1 13:50 Zuiderpark APELDOORN Heimel, van der Meulen, van Kooten
    A3 4-12-2021 Animo A2 16:15 De Randhorst GELDERMALSEN Rustenhoven, Lam, Lurvink, Bax
    A3 11-12-2021 DOT (O) A2 17:45 Mondriaan OSS van Silfhout, Verrij, van Esch, van de Lustgraaf
    A3 18-12-2021 Reehorst '45 A2 11:00 't Riet EDE GLD Mentink, van Dijk, Hensen, Polman
    A3 15-1-2022 EKCA/CIBOD A1 13:10 Elderveld ARNHEM Lam, van Silfhout, Verrij, Rustenhoven
    A3 12-3-2022 Noviomagum A1 11:50 Meijhorst NIJMEGEN Polman, Mentink, van Dijk, Hensen
    A3 26-3-2022 Wageningen A4 16:20 Het Binnenveld WAGENINGEN Bax, van Esch, van de Lustgraaf, Lurvink
    A4 4-12-2021 HKC (U) A2 11:10 Hoograven UTRECHT Baars, Bakkenes, van Ramshorst, Hovestad
    A4 18-12-2021 Thor (H) A1 17:00 De Kroon HARMELEN van Roekel, Peypers, Juffer, Hillaert
    A4 22-1-2022 OVVO A3 17:15 OVVO-hal MAARSSEN van Hardeveld, van Holland, Hovestad, van de Werken
    A4 5-2-2022 Sparta (N) A3 18:00 Watergoor NIJKERK GLD Hillaert, Baars, Bakkenes, van Ramshorst
    A4 12-3-2022 Het Bosch A1 13:10 De Linde MEERKERK van de Werken, van Roekel, Peypers, Juffer
    A4 19-3-2022 MIA A3 17:30 Fit Academie Bokkeduinen AMERSFOORT Bakkenes, Baars, van Hardeveld, van Holland
    B1 4-12-2021 Die Haghe B1 13:30 Sportcampus Zuiderpark 'S-GRAVENHAGE Feenstra, Bijl, van Driel
    B1 18-12-2021 GG/IJskoud de Beste B1 11:10 Groen-Geelhal WORMER Lissenberg, Wildeman, de Visser
    B1 29-1-2022 TOP/LITTA B1 16:35 De Korf SASSENHEIM Speelziek, Korenhof, Wildeman
    B1 5-2-2022 Tempo B1 12:15 Limeshallen ALPHEN AAN DEN RIJN de Visser, van Driel, Bijl
    B1 19-2-2022 Fortissimo B1 16:10 De Oever IJSSELSTEIN UT de Boer, Lissenberg, Feenstra
    B1 19-3-2022 Dalto/Klaverblad Verzekeringen B1 13:15 Hoenderdaal DRIEBERGEN-RIJSENBURG Bijl, van Driel, Lissenberg
    B1 26-3-2022 KZ/Thermo4U B1 12:10 Topsportcentrum De Koog KOOG AAN DE ZAAN Korenhof, Speelziek, de Boer
    B2 4-12-2021 De Meeuwen B1 15:30 Meeuwen-hal PUTTEN Boers, van den Hoek, van de Hoef
    B2 18-12-2021 Spirit B1 14:30 De Voorde VOORTHUIZEN Schonewille, van Kooten, Bout
    B2 22-1-2022 Wageningen B1 13:15 Het Binnenveld WAGENINGEN de Jager, Schonewille, Boers
    B2 5-2-2022 Telstar/Schoonderbeek B1 15:00 De Slag HOEVELAKEN Thoutenhoofd, van de Hoef, van Kooten
    B2 19-2-2022 Oost-Arnhem B1 11:25 Valkenhuizen ARNHEM van Tellingen, de Jager, van den Hoek
    B2 19-3-2022 MIA B1 14:10 Fit Academie Bokkeduinen AMERSFOORT Bout, de Jager, van Tellingen
    B2 2-4-2022 DVO/Accountor B2 13:00 DVO-hal BENNEKOM Boers, van den Hoek, Thoutenhoofd
    B3 27-11-2021 VIKO B1 13:00 Helsdingen VIANEN UT van Leeuwen, Otto, Werkhoven
    B3 18-12-2021 Tweemaal Zes B1 12:00 De Vierstee MAARTENSDIJK Labed, van den Bosch, Elizabeth
    B3 15-1-2022 RDZ B1 12:30 Dijnselburg ZEIST Werkhoven, van Kruistum, van Leeuwen
    B3 29-1-2022 Telstar/Schoonderbeek B2 17:05 De Slag HOEVELAKEN Elizabeth, Labed, van den Bosch
    B3 12-2-2022 OVVO B3 14:45 OVVO-hal MAARSSEN ter Haar, Sonnenberg, Vermeer
    B3 12-3-2022 Tiel '72 B2 15:55 Westroyenhal TIEL Otto, van Kruistum, ter Haar
    B4 4-12-2021 De Eemvogels B1 14:55 Sportboulevard De Engh SOEST Hammink, Verwoert, Kleiberg, Weerd
    B4 11-12-2021 MIA B3 15:30 Fit Academie Bokkeduinen AMERSFOORT den Oudsten, Teeuw, Willemse, Beudeker
    B4 15-1-2022 DWS B1 14:10 Veluwehal BARNEVELD Onnink, Weerd, Opperman, Walvaart
    B4 22-1-2022 ODIK B2 16:20 Veluwehal BARNEVELD Kleiberg, Willemse, Beudeker, den Oudsten
    B4 5-2-2022 Antilopen/Lancyr Deelen B3 13:05 Sportcentrum Buiningpark LEUSDEN Walvaart, Hammink, Opperman, Onnink
    B4 2-4-2022 Hemur Enge B1 12:00 Allemanswaard AMERONGEN Teeuw, Verwoert, Onnink, Opperman
    B5 18-12-2021 RDZ B2 13:30 Dijnselburg ZEIST Peelen, Schoeman, Visscher
    B5 29-1-2022 Atlantis B2 12:05 De Phoenix MIJDRECHT Hardeman, van Breeschoten, van Buren
    B5 5-2-2022 SGV B2 11:35 Interweij CULEMBORG van Doorn, Lieftink, Broere
    B5 12-2-2022 SDO/Fiable B2 16:40 De Schulenburch KAMERIK Lieverst, Schoeman, Visscher
    B5 19-2-2022 Thor (H) B1 13:30 De Kroon HARMELEN van Rekum, Broere, Peelen
    B5 26-3-2022 De Corvers B2 12:30 Kerkelanden HILVERSUM Lieftink, van Doorn, van Rekum
    C1 27-11-2021 Oranje Wit (D) C1 12:00 Oranje Withal DORDRECHT de Jong, Thoutenhoofd, van Engelenburg
    C1 8-1-2022 PKC/Vertom C1 10:15 PKC-hal PAPENDRECHT Bloemendal, Postma, van Zeggelaar
    C1 15-1-2022 Wageningen C1 15:15 Het Binnenveld WAGENINGEN van den Bosch, de Jong, Thoutenhoofd
    C1 22-1-2022 Tiel '72 C1 14:00 Westroyenhal TIEL van Kooten, Postma, Bloemendal
    C1 12-3-2022 GKV/Enomics C1 13:10 Van Rappardhal GORINCHEM de Wit, van Zeggelaar, van Kooten
    C1 2-4-2022 Vriendenschaar (H) C1 11:30 Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM van den Bosch, Bloemendal, de Wit
    C2 4-12-2021 Unitas/Perspectief C2 10:00 De Sypel HARDERWIJK Teeuw, van Bellen, van Buren, van Dijk
    C2 15-1-2022 ODIK C1 11:00 Veluwehal BARNEVELD Hammink, van Esch, Splinter, van Buren
    C2 29-1-2022 Wageningen C2 17:00 Het Binnenveld WAGENINGEN Bosman, van Maanen, Ekkebus, van Esch
    C2 5-2-2022 DKOD C1 15:00 MFC Doelum RENKUM Rustenhoven, van Dijk, van Bellen, Splinter
    C2 12-3-2022 Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2 11:10 Hoenderdaal DRIEBERGEN-RIJSENBURG Splinter, Teeuw, van Esch, van Maanen
    C2 26-3-2022 De Meeuwen C2 13:10 Meeuwen-hal PUTTEN Ekkebus, Rustenhoven, Hammink, Bosman
    C3 27-11-2021 OVVO C2 11:30 OVVO-hal MAARSSEN van Barneveld, Broere, Peelen, Schottert
    C3 8-1-2022 Wageningen C3 15:00 Het Binnenveld WAGENINGEN Strelitski, Segers, van Ramshorst, Feenstra
    C3 15-1-2022 Tiel '72 C2 14:35 De Betuwehal TIEL Kooij, van de Kraats, Schottert, Peelen
    C3 12-2-2022 Antilopen/Lancyr Deelen C2 13:00 Sportcentrum Buiningpark LEUSDEN Segers, Strelitski, van Barneveld, van de Kraats
    C3 12-3-2022 RDZ C1 11:30 Dijnselburg ZEIST Feenstra, Kooij, van Ramshorst, Segers
    C3 26-3-2022 DVO/Accountor C3 11:00 DVO-hal BENNEKOM van de Kraats, Feenstra, Broere, Strelitski
    C4 4-12-2021 EKCA/CIBOD C1 12:05 Elderveld ARNHEM Samsom, Dorst, van Kooten
    C4 15-1-2022 Wageningen C4 14:10 Het Binnenveld WAGENINGEN Geijtenbeek, Schut, van de Vendel
    C4 5-2-2022 Reehorst '45 C2 13:15 't Riet EDE GLD van den Berkhof, Korbijn, Verwoert
    C4 19-2-2022 DKOD C3 13:00 MFC Doelum RENKUM van Kooten, Samsom, Dorst
    C4 19-3-2022 Hemur Enge C1 11:00 Allemanswaard AMERONGEN van de Vendel, Geijtenbeek, Schut
    C4 2-4-2022 Viking C1 17:30 Mariënhoeve West WIJK BIJ DUURSTEDE Verwoert, van den Berkhof, Korbijn
    C5 11-12-2021 DVO/Accountor C5 10:30 DVO-hal BENNEKOM Sonnenberg, Hardeman, den Hartog
    C5 15-1-2022 DWS C1 12:00 Veluwehal BARNEVELD Dekker, Lieftink, van der Vliet
    C5 22-1-2022 Kesteren C1 15:15 De Leede KESTEREN Bos, van den Broek, van de Meent
    C5 29-1-2022 Zetten C1 11:00 De Mammoet ZETTEN den Hartog, Leppers, Hardeman
    C5 26-2-2022 Wageningen C5 13:15 Het Binnenveld WAGENINGEN Dekker, Bos, Leppers
    C5 2-4-2022 Keizer Karel/Noviomagum C2 12:15 De Triangel LENT van den Broek, van de Meent, Sonnenberg
    C6 4-12-2021 Keizer Karel/Noviomagum C1 11:45 De Triangel LENT van Amerongen, van de Hoef, van Geerenstein
    C6 18-12-2021 DVO/Accountor C4 11:00 DVO-hal BENNEKOM Tamminga, Wijnen, Bosma
    C6 12-2-2022 Koveni C1 14:40 't Veerhuis NIEUWEGEIN van den Ham, Maassen, van de Pest
    C6 19-2-2022 Victum C3 11:00 Weteringhoek HOUTEN Wammes, Wijnen, Tamminga
    C6 19-3-2022 ODIK C2 11:00 Veluwehal BARNEVELD van de Hoef, van Geerenstein, Maassen
    C6 26-3-2022 Viking C2 16:15 Mariënhoeve West WIJK BIJ DUURSTEDE van de Pest, Bosma, van den Ham
    D1 4-12-2021 Woudenberg D1 11:00 De Camp WOUDENBERG van de Bovenkamp, de Visser, Lamper
    D1 11-12-2021 DVO/Accountor D1 9:30 DVO-hal BENNEKOM Schuurman, de Jong, van der Welle
    D1 15-1-2022 Wageningen D1 13:05 Het Binnenveld WAGENINGEN Wildeman, van Engelenburg, Schuurman
    D1 29-1-2022 De Meeuwen D1 12:00 Meeuwen-hal PUTTEN Lamper, van Wijk, van de Bovenkamp
    D1 5-2-2022 Dalto/Klaverblad Verzekeringen D1 9:00 Hoenderdaal DRIEBERGEN-RIJSENBURG Postma, Schuurman, van der Welle
    D1 12-3-2022 MIA D1 10:00 Fit Academie Bokkeduinen AMERSFOORT de Visser, Wildeman, van Engelenburg
    D1 26-3-2022 Devinco D1 11:30 Keizerslanden DEVENTER De Jong, Postma, van Wijk
    D2 27-11-2021 MIA D2 9:00 Fit Academie Bokkeduinen AMERSFOORT Willemse, van Esch, Durmont
    D2 11-12-2021 Reehorst '45 D1 12:25 't Riet EDE GLD Zuidema, van Wakeren, Smit
    D2 18-12-2021 Telstar/Schoonderbeek D1 16:00 De Slag HOEVELAKEN van den Berg, van de Pol, Timmer
    D2 22-1-2022 De Meeuwen D2 11:00 Meeuwen-hal PUTTEN Smit, van den Brink, van Wakeren
    D2 12-2-2022 Spirit D1 14:45 De Voorde VOORTHUIZEN Timmer, van Esch, Durmont
    D2 2-4-2022 Sparta (N) D1 10:00 Watergoor NIJKERK GLD Zuidema, van den Berg, Willemse
    D3 4-12-2021 DOT (O) D1 10:45 Mondriaan OSS Speelziek, Hietveld, de Jong, Huizer
    D3 29-1-2022 Rheko D1 12:25 De Hangmat RHEDEN Kooij, Durmont, Voogd, Tamminga
    D3 5-2-2022 Reehorst '45 D2 11:15 't Riet EDE GLD Werkhoven, Carelse, Huizer, Lont
    D3 19-2-2022 Arena D1 12:30 't Gastland RHENEN Voogd, Speelziek, Lont, Werkhoven
    D3 19-3-2022 Wageningen D3 12:05 Het Binnenveld WAGENINGEN Tamminga, Lont, Werkhoven, Carelse
    D3 26-3-2022 DVO/Accountor D2 9:00 DVO-hal BENNEKOM Hietveld, de Jong, Durmont, Kooij
    D4 27-11-2021 Wageningen D4 12:00 Het Binnenveld WAGENINGEN van Meerveld, Beudeker, Verhoeks, Mentink
    D4 18-12-2021 Dalto/Klaverblad Verzekeringen D3 9:00 Hoenderdaal DRIEBERGEN-RIJSENBURG van Amerongen, Tijman, Bos, de Man
    D4 8-1-2022 Reehorst '45 D3 9:30 't Riet EDE GLD van der Zwaan, van Meerveld, Verhoeks, van Hardeveld
    D4 5-3-2022 DVO/Accountor D3 9:00 DVO-hal BENNEKOM Bos, Beudeker, van Amerongen, Verhoeks
    D4 19-3-2022 DKOD D1 11:00 MFC Doelum RENKUM Tijman, van Meerveld, Beudeker, van Amerongen
    D4 26-3-2022 EKCA/CIBOD D1 11:05 Elderveld ARNHEM van Hardeveld, Mentink, de Man, van der Zwaan
    D5 27-11-2021 DOT (O) D2 11:40 Mondriaan OSS van Gent, Visscher, Baars
    D5 18-12-2021 Wageningen D6 11:05 Het Binnenveld WAGENINGEN Westerveld, van Schagen, de Vries
    D5 22-1-2022 Kesteren D1 14:15 De Leede KESTEREN Diepeveen, Jansen, van Gent
    D5 12-2-2022 Reehorst '45 D4 9:00 't Riet EDE GLD Janssen, Westerveld, van de Zandschulp
    D5 19-2-2022 Keizer Karel/Noviomagum D1 11:05 De Triangel LENT de Vries, Diepeveen, Jansen
    D5 2-4-2022 ODIK D3 12:00 Veluwehal BARNEVELD van de Zandschulp, van Schagen, Janssen
    D6 27-11-2021 Woudenberg D4 10:00 De Camp WOUDENBERG Achterberg, Bakker, van der Linden, Poelsma
    D6 11-12-2021 Tiel '72 D2 11:00 De Betuwehal TIEL van Amerongen, van Hardeveld, van Gent, Cantin
    D6 15-1-2022 Wageningen D5 11:05 Het Binnenveld WAGENINGEN Hazeleger, Kok, Baker, van der Linden
    D6 12-2-2022 Oost-Arnhem D1 10:20 Valkenhuizen ARNHEM van Amerongen, van Hardeveld, Poelsma, Hazeleger
    D6 26-2-2022 DVO/Accountor D4 9:00 DVO-hal BENNEKOM Bakker, Cantin, Hazeleger, van Amerongen
    D6 12-3-2022 Animo D1 14:10 De Randhorst GELDERMALSEN van Gent, van Amerongen, Achterberg, Kok
    D7 4-12-2021 Hemur Enge D1 10:00 Allemanswaard AMERONGEN de Wal, van den Berg, van de Vendel
    D7 11-12-2021 Synergo D3 11:00 De Loevenhout UTRECHT van Dijk, Veraar, de Vries
    D7 15-1-2022 Spirit D4 13:10 De Voorde VOORTHUIZEN Reedeker, Kreun, Boersma
    D7 5-2-2022 Sparta (N) D4 13:30 Watergoor NIJKERK GLD Bijkerk, van de Vendel, Reedeker
    D7 12-3-2022 Telstar/Schoonderbeek D3 15:00 De Slag HOEVELAKEN Boersma, de Wal, van den Berg
    D7 26-3-2022 DKOD D2 10:00 MFC Doelum RENKUM Bijkerk, Kreun, Veraar
    E1 4-12-2021 Woudenberg E1 11:00 De Camp WOUDENBERG Burger, van den Berg
    E1 18-12-2021 Telstar/Schoonderbeek E1 11:00 Ridderspoor HOEVELAKEN Heikamp, van Deelen
    E1 22-1-2022 De Meeuwen E1 9:00 Meeuwen-hal PUTTEN Polman, van Ramshorst
    E1 5-2-2022 Spirit E1 12:00 De Voorde VOORTHUIZEN van Deelen, Heikamp
    E1 19-3-2022 Unitas/Perspectief E1 10:30 De Sypel HARDERWIJK van den Berg, Burger
    E1 2-4-2022 MIA E1 11:10 Fit Academie Bokkeduinen AMERSFOORT van Ramshorst, Polman
    E2 11-12-2021 Wageningen E5 9:00 Het Binnenveld WAGENINGEN Postma, van Engelenburg
    E2 15-1-2022 Wageningen E3 9:00 Het Binnenveld WAGENINGEN Teeuw, Vernooij
    E2 22-1-2022 DVO/Accountor E6 11:30 DVO-hal BENNEKOM de Visser, Sonnenberg
    E2 5-2-2022 EKCA/CIBOD E1 9:00 Elderveld ARNHEM van Engelenburg, Teeuw
    E2 12-3-2022 DOT (O) E2 9:45 Mondriaan OSS Sonnenberg, Postma
    E2 2-4-2022 Keizer Karel/Noviomagum E1 10:00 De Triangel LENT Vernooij, de Visser
    E3 27-11-2021 DVO/Accountor E3 11:30 DVO-hal BENNEKOM Scheffer, Kleijer, Walvaart
    E3 18-12-2021 Tiel '72 E2 11:00 De Betuwehal TIEL Nijman, van de Bovenkamp, Weerd
    E3 29-1-2022 Animo E2 14:10 De Randhorst GELDERMALSEN Blok, Weerd, Nijman
    E3 19-2-2022 DOT (O) E1 9:40 Mondriaan OSS Walvaart, Scheffer, Kleijer
    E3 19-3-2022 Wageningen E2 10:05 Het Binnenveld WAGENINGEN van de Bovenkamp, Walvaart, Blok
    E4 11-12-2021 Unitas/Perspectief E6 10:00 De Sypel HARDERWIJK van de Meent, Bos, Post
    E4 15-1-2022 Spirit E4 11:55 De Voorde VOORTHUIZEN Reitsema, Bosma, van Westering
    E4 29-1-2022 Antilopen/Lancyr Deelen E4 10:00 Sportcentrum Buiningpark LEUSDEN van Silfhout, Westering, Reitsema
    E4 12-2-2022 Telstar/Schoonderbeek E2 11:00 Ridderspoor HOEVELAKEN Bosma, Post, van de Meent
    E4 12-3-2022 MIA E4 12:05 Fit Academie Bokkeduinen AMERSFOORT Bos, van Silfhout, Bosma
    E4 26-3-2022 De Meeuwen E4 10:00 Meeuwen-hal PUTTEN Reitsema, van Westering, van Silfhout
    E5 18-12-2021 Wageningen E7 10:05 Het Binnenveld WAGENINGEN van den Brink, Bouwman, Versteeg
    E5 29-1-2022 EKCA/CIBOD E2 11:05 Elderveld ARNHEM Peelen, Middelhoven, van Schagen
    E5 5-2-2022 Reehorst '45 E2 12:15 't Riet EDE GLD Versteeg, van den Brink, Bouwman
    E5 19-2-2022 Kesteren E1 15:15 De Leede KESTEREN van Schagen, Versteeg, Middelhoven
    E5 19-3-2022 DVO/Accountor E7 11:30 DVO-hal BENNEKOM Peelen, van Schagen, van den Brink
    F1 4-12-2021 DVO/Accountor F1 10:30 DVO-hal BENNEKOM van Wijk, Versteeg, van 't Hoenderdaal
    F1 18-12-2021 Wageningen F1 10:05 Het Binnenveld WAGENINGEN van de Bovenkamp, Kooij, van Wijk
    F1 19-2-2022 Reehorst '45 F1 9:00 't Riet EDE GLD van Schaik, van Wijk, Kooij
    F1 19-3-2022 Tiel '72 F1 9:00 De Betuwehal TIEL van 't Hoenderdaal, de Jong, van de Bovenkamp
    F1 2-4-2022 Rheko F1 11:15 De Hangmat RHEDEN Versteeg, de Jong, van Schaik
    F2 11-12-2021 Reehorst '45 F2 11:30 't Riet EDE GLD Jonker, Cramer, van der Zwaan
    F2 15-1-2022 Wageningen F2 10:05 Het Binnenveld WAGENINGEN Lamper, Kleijer, van de Kraats
    F2 22-1-2022 Animo F1 14:15 De Randhorst GELDERMALSEN Cramer, van der Zwaan, Cromwijk
    F2 12-3-2022 EKCA/CIBOD F1 10:05 De Laar ARNHEM Kleijer, van de Kraats, Jonker
    F2 2-4-2022 Wageningen F3 11:05 Het Binnenveld WAGENINGEN Cromwijk, Jonker, Lamper
    F3 27-11-2021 SIOS '61 F1 11:45 De Dumpel VELP GLD van den Brink, van Silfhout
    F3 11-12-2021 EKCA/CIBOD F2 9:00 Elderveld ARNHEM van Laar, van Rekum
    F3 8-1-2022 Wageningen F5 11:00 Het Binnenveld WAGENINGEN van Leeuwen, Baars
    F3 12-2-2022 DVO/Accountor F3 10:30 DVO-hal BENNEKOM van Silfhout, van Laar
    F3 5-3-2022 Wageningen F4 10:05 Het Binnenveld WAGENINGEN van Rekum, van den Brink
    F3 26-3-2022 Animo F2 13:10 De Randhorst GELDERMALSEN Baars, van Leeuwen