Op deze pagina staat het vervoersschema.
Hoe vind ik als rijdende ouder mijn weg?
Het adres van de accommodatie van de thuisvereniging is te vinden in de KNKV-app en via het Details knopje in het wedstrijdprogramma. Dat adres kan gebruikt worden in het navigatiesysteem. Degenen zonder navigatie volgen degenen met navigatie, en natuurlijk zorgt u dat u vooraf telefoonnummers heeft uitgewisseld voor als u elkaar kwijtraakt. En heeft u geen navigatie, net als bij SKF staat op de site van vrijwel elke vereniging wel een routebeschrijving naar hun accommodatie, die u van tevoren thuis kunt bekijken of snel nog op de PC in de kantine van SKF.
Zorgt u in ieder geval met de rijdende ouders bij een uitwedstrijd voor heldere onderlinge afspraken!
Let op: het aantal auto's is in principe voldoende voor het team plus coaches. Als u moet rijden, is er dus eigenlijk geen plaats om andere familieleden mee te nemen, tenzij in overleg met de trainers is vastgesteld dat er ruimte over is.
Dit schema wordt eenmalig gemaakt aan het begin van het seizoen. In geval van programmawijzigingen wijzigt de "rijbeurt" gewoon mee met de wedstrijd.
Team | Datum | Tijd | Locatie | Plaats | Chauffeurs |
A1 | 11-11-23 | 11:10 | De Wielewaal | H'VELD-GIESSENDAM | Reedeker, van Driel, de Visser, van der Zande |
A1 | 13-01-24 | 15:05 | Deltahal | DORDRECHT | Verkleij, Wildeman, Korenhof, van Ee |
A1 | 27-01-24 | 11:30 | OVVO-hal | MAARSSEN | Mocking, van Driel, de Visser, Reedeker |
A1 | 03-02-24 | 14:35 | PKC-hal | PAPENDRECHT | van der Zande, Korenhof, van Ee, Verkleij |
A1 | 02-03-24 | 15:35 | Van Rappardhal | GORINCHEM | Wildeman, Mocking, van Driel, de Visser |
A1 | 09-03-24 | 14:20 | DVO-hal | BENNEKOM | Reedeker, van der Zande, van Ee, Korenhof |
A2 | 11-11-23 | 15:40 | DVO-hal | BENNEKOM | Feenstra, Bijl, Thoutenhoofd, Lissenberg |
A2 | 02-12-23 | 11:15 | Valkenhuizen | ARNHEM | Willemsen, van de Lagemaat, de Boer, van Tellingen |
A2 | 13-01-24 | 17:30 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | van de Hoef, Adriaans, van Tellingen, van den Hoek |
A2 | 27-01-24 | 13:00 | Watergoor | NIJKERK GLD | Lissenberg, Feenstra, Bijl, Willemsen |
A2 | 03-02-24 | 19:00 | De Peppel | EDE GLD | van de Lagemaat, de Boer, van den Hoek, van de Hoef |
A2 | 02-03-24 | 14:30 | Heerenmaten | ZEVENAAR | Thoutenhoofd, Lissenberg, Adriaans, Feenstra |
A2 | 09-03-24 | 12:30 | De Camp | WOUDENBERG | Willemsen, van Tellingen, van den Hoek, Bijl |
A3 | 18-11-23 | 15:00 | Dindoa-hal | ERMELO | Werkhoven, Elizabeth, Boers, Hardeman |
A3 | 02-12-23 | 12:20 | Veluwehal | BARNEVELD | Sonnenberg, van den Bosch, Bosman, van Kooten |
A3 | 16-12-23 | 15:35 | De Voorde | VOORTHUIZEN | Hovestad, Thoutenhoofd, van Esch, de Jager |
A3 | 20-01-24 | 17:00 | De Slag | HOEVELAKEN | Werkhoven, Elizabeth, Boers, Thoutenhoofd |
A3 | 03-02-24 | 13:00 | Dijnselburg | ZEIST | Hardeman, Bosman, van Kooten, Sonnenberg |
A3 | 02-03-24 | 14:10 | Fit Academie Bokkeduinen | AMERSFOORT | van den Bosch, van Esch, de Jager, Hovestad |
A4 | 18-11-23 | 11:00 | De Mammoet | ZETTEN | Bax, van Silfhout, van de Hoef, van Doorn |
A4 | 25-11-23 | 12:00 | Triominos | DUIVEN | van Rekum, Otto, Broere, Polman |
A4 | 02-12-23 | 14:15 | Hanzehal | ZUTPHEN | Lieftink, van Buren, Peelen, Visscher |
A4 | 20-01-24 | 12:40 | De Bongerd (D) | DOETINCHEM | van Doorn, Bax, van Silfhout, van de Hoef |
A4 | 03-02-24 | 12:15 | Heerenmaten | ZEVENAAR | Lieftink, Otto, Broere, Peelen |
A4 | 16-03-24 | 12:00 | De Boog | LENT | Visscher, van Rekum, van Buren, Polman |
A5 | 18-11-23 | 15:15 | De Randhorst | GELDERMALSEN | Walvaart, Hammink, van Kruistum, Verwoert |
A5 | 25-11-23 | 19:00 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | Teeuw, Weerd, Onnink, den Oudsten |
A5 | 09-12-23 | 16:00 | DVO-hal | BENNEKOM | Kleiberg, Willemse, Opperman, Beudeker |
A5 | 20-01-24 | 16:20 | 't Riet | EDE GLD | Walvaart, Hammink, van Kruistum, Pas |
A5 | 10-02-24 | 11:00 | Steinheim | DOORN | Verwoert, Onnink, den Oudsten, Teeuw |
A5 | 16-03-24 | 13:30 | Interwey | CULEMBORG | Beudeker, Pas, Willemse, Opperman |
B1 | 11-11-23 | 13:10 | DVO-hal | BENNEKOM | Bloemendal, van Zeggelaar, Boekhorst |
B1 | 02-12-23 | 16:00 | Kortezwaag | GORREDIJK | de Jong, Postma, van Engelenburg |
B1 | 13-01-24 | 12:15 | Dindoa-hal | ERMELO | de Wit, Bloemendal, van Zeggelaar |
B1 | 27-01-24 | 14:30 | De Sypel | HARDERWIJK | van Engelenburg, Boekhorst, de Jong |
B1 | 03-02-24 | 14:10 | Hoekstra hal | HEERENVEEN | Bloemendal, Postma, van Zeggelaar |
B1 | 02-03-24 | 13:50 | De Eendracht | NIJEVEEN | de Wit, Boekhorst, Bloemendal |
B2 | 18-11-23 | 12:15 | De Tempel | EINDHOVEN | van Buren, van den Bosch, van Dijk |
B2 | 25-11-23 | 13:00 | DVO-hal | BENNEKOM | Waalewijn, Thoutenhoofd, Segers |
B2 | 16-12-23 | 14:15 | De Loevenhout | UTRECHT | Splinter, Teeuw, Ekkebus |
B2 | 20-01-24 | 13:15 | De Vijfkamp | EINDHOVEN | Rustenhoven, van Buren, van den Bosch |
B2 | 10-02-24 | 12:10 | Het Dok | H'VELD-GIESSENDAM | van Dijk, Thoutenhoofd, Segers |
B2 | 16-03-24 | 12:40 | Valkenhuizen | ARNHEM | Splinter, Teeuw, Ekkebus |
B3 | 18-11-23 | 12:30 | MFC Doelum | RENKUM | van Bellen, van Esch, Peelen, Lieftink |
B3 | 25-11-23 | 15:30 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | Mul, Samsom, Dorst, van den Broek |
B3 | 09-12-23 | 13:30 | 't Gastland | RHENEN | Kooij, van Wakeren, Maassen, Mul |
B3 | 13-01-24 | 12:15 | Elderveld | ARNHEM | Kooij, Samsom, Dorst, van Bellen |
B3 | 09-03-24 | 12:30 | De Boog | LENT | Peelen, Lieftink, van den Broek, van Wakeren |
B3 | 16-03-24 | 13:00 | 't Riet | EDE GLD | Mul, van Bellen, van Esch, Maassen |
B4 | 09-12-23 | 15:00 | Veluwehal | BARNEVELD | Broere, Wijnen, van Kooten |
B4 | 16-12-23 | 14:00 | De Horst | ZEEWOLDE | Schut, Sonnenberg, Geijtenbeek |
B4 | 20-01-24 | 14:30 | Sportcentrum Buiningpark | LEUSDEN | Verwoert, Bos, van de Weerd |
B4 | 10-02-24 | 15:00 | Dindoa-hal | ERMELO | van Kooten, Geijtenbeek, Wijnen |
B4 | 02-03-24 | 17:40 | Meeuwen-hal | PUTTEN | Sonnenberg, Broere, Schut |
B4 | 16-03-24 | 12:00 | Erica Terpstrahal | WEZEP | Verwoert, van de Weerd, Bos |
B5 | 02-12-23 | 12:00 | De Mammoet | ZETTEN | Leppers, den Hartog, Dekker |
B5 | 20-01-24 | 16:30 | De Linde | MEERKERK | Tamminga, Bosma, van den Ham |
B5 | 27-01-24 | 13:00 | Sporthal Lignum | MAURIK | Leppers, Wammes, Hullekes |
B5 | 03-02-24 | 14:30 | De Hazelaar | ROSMALEN | den Hartog, Dekker, Tamminga |
B5 | 02-03-24 | 14:00 | De Leede | KESTEREN | Bosma, van den Ham, Wammes |
C1 | 11-11-23 | 10:00 | Topsportcentrum De Koog | KOOG AAN DE ZAAN | Wildeman, Postma, van Engelenburg |
C1 | 13-01-24 | 16:30 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | van de Bovenkamp, de Jong, de Visser |
C1 | 27-01-24 | 12:00 | Groen-Geelhal | WORMER | Smit, Lamper, Vugt |
C1 | 03-02-24 | 15:00 | OVVO-hal | MAARSSEN | van den Brink, Wildeman, van de Bovenkamp |
C1 | 02-03-24 | 12:15 | Hoenderdaal | DRIEBERGEN-R. | de Jong, Postma, Lamper |
C1 | 09-03-24 | 11:00 | DVO-hal | BENNEKOM | van Engelenburg, de Visser, van den Brink |
C2 | 11-11-23 | 10:45 | Keizerslanden | DEVENTER | Kooij, Durmont, van de Pol, Bos |
C2 | 02-12-23 | 13:10 | Hanzehal | ZUTPHEN | van Dijk, Werkhoven, Timmer, Schuurman |
C2 | 16-12-23 | 14:15 | Het Ravijn | NIJVERDAL | van Wijk, Hietveld, Janssen, Voogd |
C2 | 27-01-24 | 12:30 | De Camp | WOUDENBERG | Durmont, van de Pol, Schuurman, Bos |
C2 | 03-02-24 | 16:30 | Meeuwen-hal | PUTTEN | Kooij, Timmer, Hietveld, Janssen |
C2 | 02-03-24 | 10:00 | DVO-hal | BENNEKOM | Werkhoven, Schuurman, Voogd, van Dijk |
C2 | 16-03-24 | 13:40 | De Stamper | VRIEZENVEEN | van Wijk, Durmont, van de Pol, Timmer |
C3 | 02-12-23 | 11:30 | De Boog | LENT | Reedeker, van der Zwaan, Zuidema, van Meerveld |
C3 | 13-01-24 | 10:15 | Zuiderpark | APELDOORN | van den Berg, Durmont, Waalewijn, Reedeker |
C3 | 20-01-24 | 14:00 | MFC Doelum | RENKUM | Willemse, Beudeker, Diepeveen, van Hardeveld |
C3 | 03-02-24 | 13:30 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | van der Zwaan, Zuidema, van Meerveld, Verhoeks |
C3 | 02-03-24 | 16:00 | De Wieken | VAASSEN | van den Berg, Durmont, Willemse, Beudeker |
C3 | 09-03-24 | 10:20 | Valkenhuizen | ARNHEM | Waalewijn, van Hardeveld, Verhoeks, Diepeveen |
C4 | 18-11-23 | 12:00 | Sporthal Kockengen | KOCKENGEN | Bakker, van Hardeveld, Jansen, van Gent |
C4 | 25-11-23 | 09:00 | DVO-hal | BENNEKOM | van de Vendel, van der Linden, Veraar, de Man |
C4 | 09-12-23 | 10:00 | 't Riet | EDE GLD | Mentink, Bakker, van Hardeveld, van den Berg |
C4 | 06-01-24 | 11:00 | Fit Academie Bokkeduinen | AMERSFOORT | Jansen, van Gent, van de Vendel, van der Linden |
C4 | 20-01-24 | 13:25 | Weteringhoek | HOUTEN | Mentink, van den Berg, de Man, Veraar |
C4 | 09-03-24 | 13:00 | Dijnselburg | ZEIST | van Gent, Bakker, van Hardeveld, Jansen |
C5 | 02-12-23 | 15:30 | De Randhorst | GELDERMALSEN | van Esch, Tamminga, van Gent, de Vries |
C5 | 16-12-23 | 09:30 | De Betuwehal | TIEL | Sophie van Schagen, de Jong, Visscher, Westerveld |
C5 | 20-01-24 | 11:05 | Hoenderdaal | DRIEBERGEN-R. | van Esch, van der Welle, Baars, Lont |
C5 | 27-01-24 | 11:15 | De Hangmat | RHEDEN | de Vries, Sophie van Schagen, Visscher, de Jong |
C5 | 03-02-24 | 12:10 | Elderveld | ARNHEM | van Gent, Westerveld, Lont, Baars |
C5 | 24-02-24 | 14:40 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | Tamminga, de Vries, van der Welle, Visscher |
C6 | 18-11-23 | 13:00 | De Leede | KESTEREN | Tijman, de Wal, Kreun, Poelsma |
C6 | 09-12-23 | 17:50 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | van de Zandschulp, Cantin, Hazeleger, van Kruistum |
C6 | 16-12-23 | 15:00 | Allemanswaard | AMERONGEN | Bouman, van Alfen, Dekker, Korpershoek |
C6 | 27-01-24 | 10:00 | Steinheim | DOORN | Tijman, de Wal, Kreun, Salic |
C6 | 24-02-24 | 11:00 | De Boog | LENT | Korpershoek, Poelsma, van de Zandschulp, Cantin |
C6 | 16-03-24 | 11:00 | 't Riet | EDE GLD | Hazeleger, van Kruistum, van Alfen, Dekker |
D1 | 11-11-23 | 12:05 | Develsteinhal | ZWIJNDRECHT | Sonnenberg, Burger, van den Berg |
D1 | 25-11-23 | 10:15 | Appelgaard | H'VELD-GIESSENDAM | Polman, Heikamp, Kleijer |
D1 | 09-12-23 | 11:00 | Het Dok | H'VELD-GIESSENDAM | van Deelen, de Visser, Weerd |
D1 | 13-01-24 | 11:00 | Van Rappardhal | GORINCHEM | Sonnenberg, Kleijer, van Engelenburg |
D1 | 27-01-24 | 12:00 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | Burger, Polman, Heikamp |
D1 | 10-02-24 | 11:00 | DVO-hal | BENNEKOM | van den Berg, van Engelenburg, de Visser |
D1 | 09-03-24 | 14:35 | PKC-hal | PAPENDRECHT | Weerd, Kleijer, van Deelen |
D2 | 02-12-23 | 12:40 | Van der Knaaphal | EDE GLD | Scheffer, Vernooij, van Gelswijk |
D2 | 09-12-23 | 11:00 | De Betuwehal | TIEL | van Ramshorst, Bos, van den Brink |
D2 | 06-01-24 | 17:15 | Mondriaan | OSS | Teeuw, Versteeg, van Schagen |
D2 | 20-01-24 | 10:00 | DVO-hal | BENNEKOM | Scheffer, van Gelswijk, Postma |
D2 | 10-02-24 | 14:30 | De Randhorst | GELDERMALSEN | Vernooij, van Ramshorst, Bos |
D2 | 09-03-24 | 12:00 | MFC Doelum | RENKUM | van den Brink, van Schagen, Versteeg |
D3 | 11-11-23 | 10:00 | DVO-hal | BENNEKOM | Blok, Hazeleger, van de Bovenkamp, Waalewijn |
D3 | 18-11-23 | 11:05 | Elderveld | ARNHEM | Bouwman, van Heerikhuize, Velthorst, de West |
D3 | 16-12-23 | 12:00 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | Blok, Walvaart, Quint, Veenendaal |
D3 | 27-01-24 | 14:15 | Westroyenhal | TIEL | Hazeleger, van de Bovenkamp, Waalewijn, Bouwman |
D3 | 03-02-24 | 13:30 | Mondriaan | OSS | Walvaart, van Heerikhuize, de West, Velthorst |
D3 | 02-03-24 | 16:15 | De Boog | LENT | Blok, Waalewijn, Veenendaal, Quint |
D4 | 18-11-23 | 14:00 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | Reitsema, Post, Bosma, de Vries |
D4 | 25-11-23 | 13:00 | Veluwehal | BARNEVELD | Janson, Jongsma, Blok, van Diggelen |
D4 | 16-12-23 | 11:00 | Meeuwen-hal | PUTTEN | van Silfhout, Reitsema, van der Linden, Beumer |
D4 | 20-01-24 | 12:00 | Veluwehal | BARNEVELD | Janson, Post, de Vries, Blok |
D4 | 10-02-24 | 10:55 | De Voorde | VOORTHUIZEN | van der Linden, Beumer, van Diggelen, Jongsma |
D4 | 16-03-24 | 12:00 | Watergoor | NIJKERK GLD | Janson, van Silfhout, Beumer, Bosma |
D5 | 11-11-23 | 09:00 | DVO-hal | BENNEKOM | van Spanje, van Veldhuizen, de Roos |
D5 | 09-12-23 | 10:00 | Meijhorst | NIJMEGEN | Bos, Davis, van de Haar |
D5 | 16-12-23 | 14:30 | De Randhorst | GELDERMALSEN | Valkenburg, Reedeker, Peelen |
D5 | 23-12-23 | 13:10 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | van Spanje, van Veldhuizen, Bakker |
D5 | 27-01-24 | 09:30 | De Boog | LENT | de Roos, Bos, Davis |
D5 | 10-02-24 | 12:30 | 't Gastland | RHENEN | van de Haar, Valkenburg, Reedeker |
D6 | 18-11-23 | 10:00 | Veluwehal | BARNEVELD | Middelhoven, Visser, Hu, Ren |
D6 | 02-12-23 | 14:00 | De Leede | KESTEREN | van den Berg, Quint, Schippers, Koster |
D6 | 09-12-23 | 09:00 | DVO-hal | BENNEKOM | Middelhoven, Visser, van Gent, de Kloe |
D6 | 20-01-24 | 09:00 | Veluwehal | BARNEVELD | Hu, Ren, Quint, Schippers |
D6 | 02-03-24 | 13:30 | Sportboulevard De Engh | SOEST | van Gent, de Kloe, Koster, van den Berg |
D6 | 09-03-24 | 09:00 | Midland | AMERSFOORT | Middelhoven, Visser, Ren, Hu |
D6 | 16-03-24 | 11:00 | De Mammoet | ZETTEN | van den Berg, Quint, Schippers, van Gent |
E1 | 18-11-23 | 09:00 | Sportcentrum Buiningpark | LEUSDEN | van 't Hoenderdaal, Jonker, van den Berg |
E1 | 25-11-23 | 09:00 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | Versteeg, Kooij, van Schaik |
E1 | 09-12-23 | 12:20 | HF Witte Centrum | DE BILT | van den Berg, van 't Hoenderdaal, Versteeg |
E1 | 13-01-24 | 10:00 | De Loevenhout | UTRECHT | van Schaik, Jonker, van 't Hoenderdaal |
E1 | 20-01-24 | 11:00 | Fit Academie Bokkeduinen | AMERSFOORT | Versteeg, van den Berg, Kooij |
E1 | 09-03-24 | 11:00 | MFC Doelum | RENKUM | Kooij, van Schaik, Jonker |
E2 | 11-11-23 | 09:00 | Fit Academie Bokkeduinen | AMERSFOORT | van de Bovenkamp, van Wijk, Kleijer |
E2 | 02-12-23 | 09:00 | Weteringhoek | HOUTEN | Blok, Oudshoorn, van Santen |
E2 | 16-12-23 | 11:30 | DVO-hal | BENNEKOM | van de Bovenkamp, Kleijer, Lamper |
E2 | 03-02-24 | 11:00 | De Camp | WOUDENBERG | Blok, Oudshoorn, van Wijk |
E2 | 02-03-24 | 15:30 | Mariënhoeve West | WIJK BIJ DUURSTEDE | van Wijk, van Santen, Blok |
E2 | 16-03-24 | 09:00 | Veluwehal | BARNEVELD | van de Bovenkamp, Lamper, Oudshoorn |
E3 | 18-11-23 | 10:00 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | Timmer, Luth, Wennekes |
E3 | 02-12-23 | 13:30 | De Randhorst | GELDERMALSEN | Heuvelman, Schinkel, Smit |
E3 | 20-01-24 | 12:30 | DVO-hal | BENNEKOM | Timmer, Nap, Schinkel |
E3 | 03-02-24 | 11:15 | De Hangmat | RHEDEN | Heuvelman, Wennekes, Luth |
E3 | 09-03-24 | 09:15 | Valkenhuizen | ARNHEM | Schinkel, Smit, Nap |
E4 | 11-11-23 | 09:20 | Valkenhuizen | ARNHEM | van der Zwaan, Tamminga, Polman |
E4 | 25-11-23 | 10:00 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | Cromwijk, van de Kraats, van Schuppen |
E4 | 16-12-23 | 10:30 | DVO-hal | BENNEKOM | Cramer, Polman, van der Zwaan |
E4 | 27-01-24 | 13:30 | De Randhorst | GELDERMALSEN | Cromwijk, van Schuppen, Cramer |
E4 | 16-03-24 | 11:15 | De Hangmat | RHEDEN | van de Kraats, Tamminga, Cromwijk |
E5 | 18-11-23 | 12:30 | DVO-hal | BENNEKOM | van de Grift, Lancee |
E5 | 02-12-23 | 11:15 | De Hangmat | RHEDEN | van Silfhout, Korpershoek |
E5 | 20-01-24 | 11:15 | Mondriaan | OSS | van de Grift, Wegenaar |
E5 | 03-02-24 | 10:00 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | Hoogendoorn, Lancee |
E5 | 02-03-24 | 09:00 | 't Riet | EDE GLD | van Silfhout, Hoogendoorn |
E5 | 16-03-24 | 13:30 | De Randhorst | GELDERMALSEN | Korpershoek, Wegenaar |
E6 | 11-11-23 | 13:00 | De Leede | KESTEREN | Gerrets, Nuij |
E6 | 02-12-23 | 09:00 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | van den Bor, Klok |
E6 | 13-01-24 | 10:30 | DVO-hal | BENNEKOM | Randewijk, Duister |
E6 | 27-01-24 | 11:30 | 't Gastland | RHENEN | Gerrets, Nuij |
E6 | 03-02-24 | 10:05 | Elderveld | ARNHEM | van den Bor, Klok |
E6 | 02-03-24 | 10:00 | MFC Doelum | RENKUM | Randewijk, Duister |
E7 | 18-11-23 | 10:30 | DVO-hal | BENNEKOM | Bouwman, Strelitski |
E7 | 13-01-24 | 09:05 | Elderveld | ARNHEM | Stam, Shan |
E7 | 20-01-24 | 09:00 | De Boog | LENT | Bouwman, van Dijk |
E7 | 10-02-24 | 09:00 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | Strelitski, Blok |
E7 | 09-03-24 | 13:30 | De Randhorst | GELDERMALSEN | Stam, Shan |
E8 | 18-11-23 | 10:00 | De Betuwehal | TIEL | van Seijda, van den Heuvel |
E8 | 25-11-23 | 09:00 | 't Riet | EDE GLD | Smith, Bos |
E8 | 09-12-23 | 10:00 | De Boog | LENT | Pilon, Rodenburg |
E8 | 16-12-23 | 10:00 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | van Seijda, van den Heuvel |
E8 | 20-01-24 | 09:00 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | Smith, Bos |
E8 | 16-03-24 | 09:00 | Allemanswaard | AMERONGEN | Pilon, Rodenburg |
E9 | 11-11-23 | 13:30 | De Randhorst | GELDERMALSEN | Janse de Jonge, Hek |
E9 | 02-12-23 | 10:05 | Elderveld | ARNHEM | van der Klift, van de Pol |
E9 | 16-12-23 | 11:00 | De Boog | LENT | Aarnoudse, van Dijk |
E9 | 27-01-24 | 10:00 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | Janse de Jonge, Hek |
E9 | 03-02-24 | 11:30 | DVO-hal | BENNEKOM | van der Klift, van de Pol |
F1 | 18-11-23 | 09:00 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | van Beek, van den Berg |
F1 | 25-11-23 | 10:00 | Dindoa-hal | ERMELO | Burger, Hoogendoorn |
F1 | 16-12-23 | 11:05 | Ridderspoor | HOEVELAKEN | van Beek, Waalewijn |
F1 | 20-01-24 | 12:00 | Fit Academie Bokkeduinen | AMERSFOORT | van den Berg, Hoogendoorn |
F1 | 10-02-24 | 09:00 | De Sypel | HARDERWIJK | Waalewijn, Burger |
F1 | 16-03-24 | 09:00 | Meeuwen-hal | PUTTEN | Burger, Hoogendoorn |
F2 | 11-11-23 | 11:30 | DVO-hal | BENNEKOM | Cromwijk, van de Haar, van der Vliet |
F2 | 02-12-23 | 13:30 | De Randhorst | GELDERMALSEN | Algra, van de Pol, Poort |
F2 | 27-01-24 | 09:00 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | van der Vliet, van de Haar, de Haas |
F2 | 03-02-24 | 09:00 | Hoenderdaal | DRIEBERGEN-R. | van de Pol, Poort, Algra |
F2 | 02-03-24 | 09:00 | Veluwehal | BARNEVELD | Cromwijk, de Haas, van de Pol |
F2 | 09-03-24 | 09:00 | De Betuwehal | TIEL | van der Vliet, Poort, van de Haar |
F3 | 11-11-23 | 12:30 | DVO-hal | BENNEKOM | Hendriksen, van Schaik, Salic |
F3 | 25-11-23 | 09:30 | De Boog | LENT | de Jong, Cramer, van den Heuvel |
F3 | 16-12-23 | 09:15 | Valkenhuizen | ARNHEM | van Schaik, Salic, van Spanje |
F3 | 27-01-24 | 14:00 | MFC Doelum | RENKUM | van den Heuvel, van Spanje, Hendriksen |
F3 | 24-02-24 | 11:15 | De Hangmat | RHEDEN | Cramer, Hendriksen, van Schaik |
F3 | 16-03-24 | 09:00 | De Betuwehal | TIEL | van den Heuvel, van Spanje, de Jong |
F4 | 18-11-23 | 10:00 | Dijnselburg | ZEIST | Kom, van Gent, Mijderwijk |
F4 | 02-12-23 | 09:00 | Veluwehal | BARNEVELD | Wyczynski, Luth, Blok |
F4 | 13-01-24 | 09:30 | De Voorde | VOORTHUIZEN | Blok, van Egdom, van Gent |
F4 | 20-01-24 | 12:30 | De Vierstee | MAARTENSDIJK | Luth, Mijderwijk, Wyczynski |
F4 | 03-02-24 | 11:00 | Fit Academie Bokkeduinen | AMERSFOORT | Blok, van Egdom, Kom |
F4 | 02-03-24 | 11:00 | Sportcentrum De Meent | HUIZEN | van Gent, Mijderwijk, Luth |
F4 | 09-03-24 | 09:00 | Meeuwen-hal | PUTTEN | Kom, Wyczynski, van Egdom |
F5 | 11-11-23 | 10:30 | DVO-hal | BENNEKOM | van der Veek, Bos, Versteeg |
F5 | 25-11-23 | 09:30 | De Voorde | VOORTHUIZEN | Diepeveen, Kwekkeboom, Molenaar |
F5 | 09-12-23 | 09:00 | Veluwehal | BARNEVELD | Snieder, van der Veek, Bos |
F5 | 13-01-24 | 09:00 | Het Binnenveld | WAGENINGEN | Kwekkeboom, Molenaar, Diepeveen |
F5 | 10-02-24 | 09:00 | Veluwehal | BARNEVELD | Versteeg, Snieder, van der Veek |
F5 | 09-03-24 | 10:00 | Dijnselburg | ZEIST | Molenaar, Kwekkeboom, Snieder |